Władze gildii

OficerGłówna postaćAlty
AutumniaAutumniaAconitu Aiali Airee Alouroua Aotearoa Aprie-aszune Delrei Diabella Kouassi Orani Thanee
ChinoameChinoameAjil Jesieniara Kapuczino Wongacom
DávXyrienDav Xorin
DziigelsDziigelsDzigels
ExterminansExterminansAilish Arletta Emmanuelle Exterminans Laoise Meaghan Merroe Naomh Sarmatia
KevIreliaAeskevaara Ethriel Liralean Liralean Rivelen
RakshallSyllen-AszuneArivald Gerraf Helrion Niuchacz Quantus Rakshal Rakshall Syllen Testevokera Wedrowycz
SunziSunziLassea Linvail Xundi
Thriela (GuildMaster)ThrielaAiluria Fradiavolo Gallifreya Pangurban-Aszune Quince Retroflex Sartoria Sekigahara Varieth Vercotte Vernita

O nas

Witaj!

Sarmatia to jedna ze starszych, polskich gildii na serwerze Shadowsong. Założona 19 lutego 2005 roku, mimo wielu zmian w szeregach rządzących nadal sprawnie funkcjonuje.

Jako że głównym wyznacznikiem do oceny gildii jest progress w instancjach raidowych, staramy się nie zostawać w tyle w rankingach. Możliwości kadrowe dają nam możliwość progresowania zarówno na flexowych heroikach jak i 20-osobowych mythikach. Organizujemy również raidy na niższym poziomie trudności dla osób, które nie są zainteresowane raidami progresowymi i trudniejszym contentem. Nasza obecna grupa raidująca to ludzie, którzy potrafią wykrzesać z siebie resztki sił na najtrudniejszych encounterach, a przy okazji niesamowicie się przy tym bawić.

W gronie gildiowiczów mamy również osoby zorientowane bardziej na pvp oraz maniaków achievementowych i altoholików. Krótko mówiąc - każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Ze względu na fakt, że nie jesteśmy gildią stricte "hardcorową", posiadamy także grupę tzw. graczy socjalnych. Osoby te nie wykazują zainteresowania raidowaniem, jednakże pragną uczestniczyć w innych aspektach życia gildiowego. W swoich szeregach mamy zarówno starych wyjadaczy jak i osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z WoW-em. Jesteśmy gildią bardzo zróżnicowaną wiekowo, ale większość stanowią osoby dorosłe.

Mamy własny kanał Discord, na którym zazwyczaj sporo się dzieje i forum oraz kanał na YouTube.

Serdecznie zapraszamy!