Władze gildii

OficerGłówna postaćAlty
AutumniaAutumniaAconitu Aiali Airee Alouroua Aotearoa Aprie-aszune Delrei Diabella Kouassi Orani Thanee
ChinoameChinoameAjil Jesieniara Kapuczino Wongacom
DávXyrienDav Xorin
ExterminansExterminansAilish Arletta Emmanuelle Exterminans Laoise Meaghan Merroe Naomh Sarmatia
KevIreliaAeskevaara Ethriel Liralean Liralean Rivelen
RakshallSyllenArivald Gerraf Helrion Niuchacz Quantus Rakshal Rakshall Testevokera Wedrowycz
SunziSunziLassea Linvail Xundi
Thriela (GuildMaster)ThrielaAiluria Fradiavolo Gallifreya Pangurban-Aszune Quince Retroflex Sartoria Sekigahara Varieth Vercotte Vernita

O nas

Witaj!

Sarmatia to jedna ze starszych, polskich gildii na serwerze Shadowsong. Założona 19 lutego 2005 roku, mimo wielu zmian w szeregach rządzących nadal sprawnie funkcjonuje.

Jako że głównym wyznacznikiem do oceny gildii jest progress w instancjach raidowych, staramy się nie zostawać w tyle w rankingach. Możliwości kadrowe dają nam możliwość progresowania zarówno na flexowych heroikach jak i 20-osobowych mythikach. Organizujemy również raidy na niższym poziomie trudności dla osób, które nie są zainteresowane raidami progresowymi i trudniejszym contentem. Nasza obecna grupa raidująca to ludzie, którzy potrafią wykrzesać z siebie resztki sił na najtrudniejszych encounterach, a przy okazji niesamowicie się przy tym bawić.

W gronie gildiowiczów mamy również osoby zorientowane bardziej na pvp oraz maniaków achievementowych i altoholików. Krótko mówiąc - każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Ze względu na fakt, że nie jesteśmy gildią stricte "hardcorową", posiadamy także grupę tzw. graczy socjalnych. Osoby te nie wykazują zainteresowania raidowaniem, jednakże pragną uczestniczyć w innych aspektach życia gildiowego. W swoich szeregach mamy zarówno starych wyjadaczy jak i osoby, które dopiero rozpoczynają przygodę z WoW-em. Jesteśmy gildią bardzo zróżnicowaną wiekowo, ale większość stanowią osoby dorosłe.

Mamy własny kanał Discord, na którym zazwyczaj sporo się dzieje i forum oraz kanał na YouTube.

Serdecznie zapraszamy!